MENU

Služby

Focení miminek – Newborn

Narození miminka patří k nejdůležitějším a nejkrásnějším okamžikům v našem životě. Bohužel čas nedovedeme zastavit a než se nadějeme, začne miminko žvatlat, sedět, lézt, chodit … a my si už jen těžce dokážeme vzpomenout, jak naše zlatíčko vypadalo v prvních týdnech života. Proto patří newborn fotky k velice oblíbeným.

K newborn focení mi chodí stále mnoho dotazů, tak se Vám je zde pokusím shrnout a zodpovědět.

Kdy se mám objednat na focení, když přesně nevím, kdy se miminko narodí?

Obecně platí, čím dřív, tím líp 🙂 Ale stačí, když mě budete kontaktovat cca 2-3 měsíce před předpokládaným termínem porodu. Budu s Vámi počítat +- okolo termínu porodu a pak už stačí jenom napsat nebo zavolat z porodnice, že je miminko na světě a domluvíme si přesný termín focení.

Jaký je ideální věk miminka pro newborn focení

Osobně nejraději fotím miminka stará cca 5-10 dní (maximálně 14 dní). Miminka jsou ještě hodně spavá a poddajná, takže je lze dobře polohovat (jako když byla u maminky v bříšku). U nedonošených, nebo naopak přenášených dětí je to na individuální domluvě.

Jak dlouho newborn focení trvá a kde fotím?

Newborn focení je časově náročnější. Vše záleží na konkrétním miminku, celé focení přizpůsobuji jeho potřebám, aby se cítilo dobře a příjemně. Obecně se dá říct, že focení trvá cca 2-4 hodiny.

Miminka fotím ve svém malém ateliéru v Pardubicích (přesnou adresu naleznete v kontaktech), který je přizpůsoben pouze na newborn focení. Je plně vybaven rekvizitami, které můžete vidět na mých fotografiích.

Jaká je cena focení?

Informace o ceně naleznete v ceníku

 

Ukázkové fotografie naleznete v galerii.

Pokud Vás napadají ještě další otázky, neváhejte mě kontaktovat.

 

Dětský portrét – focení dětí v exteriéru

Toto focení naprosto miluji. Projdeme se na čerstvém vzduchu a vytvoříme snové fotky Vašeho dítka. Focení je vhodné pro všechny děti od cca 6 měsíců věku (důležité je, aby dítě vydrželo samo sedět) a většinou probíhá cca 1-2 hodiny před západem slunce. Lokality focení jsou různé, ale většinou zůstávám v Pardubicích a okolí. Příjemným zpestřením mohou být i Vaši domácí mazlíčči, kteří dodávají fotkám neopakovatelnou atmosféru. U tohoto focení je velice důležité vše pečlivě naplánovat a prodiskutovat (od Vaší představy o fotkách, až po barvu ponožky).

Cenu focení naleznete v ceníku.

Ukázkové fotografie naleznete v galerii.

Pokud máte zájem o focení, nebo Vás napadají nějaké otázky, neváhejte mě kontaktovat.

 

Sociální síTě

Kontakt

Anna Horáková
Pod Vinicí 2844, Pardubice

 

info@fotimproradost.cz

+420.739447586

 

Obchodní Podmínky